اتو سرامیکی دلمونتی مدل  DL935
نمایش سریع

اتو سرامیکی دلمونتی مدل DL935

147,000تومان

معرفی محصولاتو سرامیکی دلمونتی مدل  DL935 وجود صفحه دیجیتالی، دسته نرم لمسی و کفه سرامیکی ضدخش؛ این محصول را از سایر اتوهای دستی دلمونتی مجزا کرده است. صفحه سرامیکی ضد خش باعث می شود که اتو به آسانی بر روی لباس حرکت کند. همچنین سیستم های کنترل درجه حرارت و قطع خودکار، جلب رضایت مشتری و تسهیل اتوکردن لباسها را برآورده کرده است. این ات..

اتو سرامیکی دلمونتی مدل DL905
نمایش سریع

اتو سرامیکی دلمونتی مدل DL905

447,000تومان

معرفی محصول اتو سرامیکی دلمونتی مدل DL905توضیحات محصول :1.دارای کفه سرامیکی مرغوب2.دارای سیستم ضد رسوب و چکه3.دارای حالت بخار عمودی و انفجاری4.دارای آب پاش و دسته نرم و راحت5.قابلیت اتوکشی البسه با بخار وبدون بخار6.دستگاهی قدرتمند با توان مصرفی 2400 وات7.محهز به سیستم خود خاموش کن اتوماتیک و خود تمیز کن..

اتو سرامیکی دلمونتی مدل DL915
نمایش سریع

اتو سرامیکی دلمونتی مدل DL915

447,000تومان

معرفی محصول اتو سرامیکی دلمونتی مدل DL905توضیحات محصول :.دارای کفه سرامیکی مرغوب2.دارای سیستم ضد رسوب و چکه3.دارای حالت بخار عمودی و انفجاری4.دارای آب پاش و دسته نرم و راحت5.قابلیت اتوکشی البسه با بخار وبدون بخار6.دستگاهی قدرتمند با توان مصرفی 2400 وات7.محهز به سیستم خود خاموش کن اتوماتیک و خود تمیز کن..

اتو مخزن دار حرفه ای دلمونتی مدل  DL990
نمایش سریع

اتو مخزن دار حرفه ای دلمونتی مدل DL990

485,000تومان

معرفی محصولاتو مخزن دار حرفه ای دلمونتی مدل  DL990سرامیکی بودن کف این اتو باعث می‌شود به راحتی روی پارچه حرکت کند و روی پارچه ردی به جا نمی گذارد. به وسیله‌ی دکمه‌های لمسی روی دستگاه می‌توان درجه حرارت و بخار خروجی را تنظیم کرد که هم با توجه به جنس پارچه درجه حرارت را انتخاب کنیم و هم به نوعی باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز می‌شود.بخار حاصل از ..

اتوپرس 32 دیجیتال سفید - تلسکوپی اهرمی دلمونتی مدل DL920
نمایش سریع

اتوپرس 32 دیجیتال سفید - تلسکوپی اهرمی دلمونتی مدل DL920

1,205,000تومان

معرفی محصولاتوپرس 32 دیجیتال سفید - تلسکوپی اهرمی دلمونتی مدل DL920 این اتو پرس دارای صفحه فلزی 10 برابر گسترده تر از اتو های دیگر با اندازه 32 اینچ است، بنابراین مدت زمان اتو کردن با آن بسیار کاهش می یابد. توان و قدرت این اتو پرس 1600 وات و حداکثر قدرت پرس آن 500 کیلو گرم می باشد و چروک های لباس ها با نتایج بسیار عالی توسط آن از بین می رود.بخ..

اتوپرس 32 دیجیتال مشکی - تلسکوپی اهرمی دلمونتی مدل DL920
نمایش سریع

اتوپرس 32 دیجیتال مشکی - تلسکوپی اهرمی دلمونتی مدل DL920

1,225,000تومان

معرفی محصول اتوپرس 32 دیجیتال مشکی - تلسکوپی اهرمی دلمونتی مدل DL920 اتو پرس 32 اینچی لمسی دلمونتی مدل DL 920 توضیحات محصول : 1.دارای قفل ایمنی 2.طراحی زیبا و مدرن 3.توان مصرفی 2200 وات 4.مجهزبه سیستم ضد رسوب و خاموش شدن اتوماتیک 5.دارای پانل دیجیتالی لمسی قابل تنظیم برای انواع لباسها 6.دستگاه قدرتمند با حجم بخار دهی بسیار زیاد برای اطو کش..

میز اتوی روهام مدل صادراتی بزرگ گل دار
نمایش سریع

میز اتوی روهام مدل صادراتی بزرگ گل دار

55,000تومان

معرفی محصول میز اتوی روهام مدل صادراتی بزرگ گل داراز آنجا که نظافت و پاکيزگي به صورت مستقيم بر روي سلامت تاثير مي‌گذارد نبايد تحت هيچ شرايطي از آن غافل شد. يکي از بخش‌هاي نظافت، تميزي لباس‌هاست. لباس‌ها در طول روز و در حين فعاليت‌هاي روزانه مانند يک سد دفاعي از پوست ما در مقابل آلودگي‌ها محافظت مي‌کنند. حال ما بايد در پايان روز آنها را از شر آ..

میز اتوی روهام مدل پایه بلند ساده صورتی
نمایش سریع

میز اتوی روهام مدل پایه بلند ساده صورتی

40,000تومان

معرفی محصول میز اتوی روهام مدل پایه بلند ساده صورتی از آنجا که نظافت و پاکيزگي به صورت مستقيم بر روي سلامت تاثير مي‌گذارد نبايد تحت هيچ شرايطي از آن غافل شد. يکي از بخش‌هاي نظافت، تميزي لباس‌هاست. لباس‌ها در طول روز و در حين فعاليت‌هاي روزانه مانند يک سد دفاعي از پوست ما در مقابل آلودگي‌ها محافظت مي‌کنند. حال ما بايد در پايان روز آنها را ..

میز اتوی روهام مدل پایه بلند پریزدار آّبی
نمایش سریع

میز اتوی روهام مدل پایه بلند پریزدار آّبی

50,000تومان

معرفی محصول میز اتوی روهام مدل پایه بلند پریزدار آّبیاز آنجا که نظافت و پاکيزگي به صورت مستقيم بر روي سلامت تاثير مي‌گذارد نبايد تحت هيچ شرايطي از آن غافل شد. يکي از بخش‌هاي نظافت، تميزي لباس‌هاست. لباس‌ها در طول روز و در حين فعاليت‌هاي روزانه مانند يک سد دفاعي از پوست ما در مقابل آلودگي‌ها محافظت مي‌کنند. حال ما بايد در پايان روز آنها را از ش..

میز اتوی روهام مدل پایه کوتاه ساده قرمز
نمایش سریع

میز اتوی روهام مدل پایه کوتاه ساده قرمز

35,000تومان

معرفی محصول میز اتوی روهام مدل پایه کوتاه ساده قرمزاز آنجا که نظافت و پاکيزگي به صورت مستقيم بر روي سلامت تاثير مي‌گذارد نبايد تحت هيچ شرايطي از آن غافل شد. يکي از بخش‌هاي نظافت، تميزي لباس‌هاست. لباس‌ها در طول روز و در حين فعاليت‌هاي روزانه مانند يک سد دفاعي از پوست ما در مقابل آلودگي‌ها محافظت مي‌کنند. حال ما بايد در پايان روز آنها را از شر ..

میز اتوی روهام مدل پایه کوتاه پریزدار طرح گل
نمایش سریع

میز اتوی روهام مدل پایه کوتاه پریزدار طرح گل

45,000تومان

معرفی محصول میز اتوی روهام مدل پایه کوتاه پریزدار طرح گلاز آنجا که نظافت و پاکيزگي به صورت مستقيم بر روي سلامت تاثير مي‌گذارد نبايد تحت هيچ شرايطي از آن غافل شد. يکي از بخش‌هاي نظافت، تميزي لباس‌هاست. لباس‌ها در طول روز و در حين فعاليت‌هاي روزانه مانند يک سد دفاعي از پوست ما در مقابل آلودگي‌ها محافظت مي‌کنند. حال ما بايد در پايان روز آنها را ا..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)