فرهنگ و هنر

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی Access 2016

28,000تومان

معرفی محصول  نرم افزار آموزشی Access 2016این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Microsoft Office ویرایش ۲۰۱۶ به منظور استفاده در آموزش Access 2016 می باشد. پس از نصب با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. نرم افزار Microsoft Office 2016 بر روی Windows 7 یا نسخه های جدیدتر از آن قابل نصب..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی +Network

42,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی +Networkاین دیسک شامل نرم افزار Cisco Packet Tracer 7.0 جهت شبیه سازی شبکه های کامپیوتری به منظور استفاده در آموزش +Network می باشد. پس از نصب با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک می توانید نرم افزار را بر روی سیستم خود نصب کنید.دوره مقدماتی١ - مقدمهمقدمه٢ - مبانی اولیهشبکه های کامپیوتری - مفاهیم پایه٣ - انواع شبکهانوا..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی 3ds Max 2017 شرکت پرند

42,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی 3ds Max 2017 شرکت پرند این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Autodesk 3ds Max 2017 به منظور استفاده در آموزش 3ds Max 2017 می باشد. پس از نصب با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. Autodesk 3ds Max 2017 بر روی ویندوز 7 یا نسخه های جدیدتر از آن قابل نصب خواهد..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی After Effects CC

28,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی After Effects CCاین دیسک شامل نسخه نهایی نرم‌افزار Adobe After Effects ویرایش‌ CC می‌باشد. پس از نصب با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم ‌افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. نرم افزار Adobe After Effects CC بر روی Windows 7 یا نسخه های جدیدتر از آن قابل نصب خواهد بود.دوره مقدماتی۱ - مقدمهمقد..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی Android Programming

34,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی Android Programmingاین دیسک شامل نسخه نهایی نرم‌افزار Android Studio نسخه 1.1 جهت استفاده در آموزش Android Programming می باشد. حهت نصب صحیح نرم افزار بر روی سیستم به داخل دیسک مراجعه کرده و راهنمای نصب برنامه را مشاهده کنید.دوره مقدماتی۱ - مبانیمقدمه - آشنایی با اندروید - تاریخچه اندروید۲ - ساختار یک Appساختار یک ..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی AutoCAD 2017

42,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی AutoCAD 2017این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Autodesk AutoCAD 2017 به منظور استفاده در آموزش AutoCAD 2017 می باشد. پس از نصب با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. نرم افزار Autodesk AutoCAD 2017 بر روی Windows 7 یا نسخه های جدیدتر از آن قابل نصب خواهد بود...

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی AutoCAD 3D

42,000تومان

معرفی محصول نرم افزار AutoCAD 3Dاین دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Autodesk AutoCAD 2017 به منظور استفاده در آموزش AutoCAD 3D می باشد. پس از نصب با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. نرم افزار Autodesk AutoCAD 2017 بر روی Windows 7 یا نسخه های جدیدتر از آن قابل نصب خواهد بود.دوره مقدمات..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی computer basics

22,000تومان

معرفی محصول نرم افزار مبانی کامپیوتر و اینترنتاین دیسک حاوی آخرین نسخه از Windows 7 Service Pack 1 شامل ویرایش های Professional ،Home Premium ،Home Basic ،Starter و Ultimate در دو ساختار ۳۲ و ۶۴ بیتی به همراه NET Framework 4.5.2. و Windows Media Player 12 و همچنین Internet Explorer 11 به منظور استفاده در آموزش مبانی کامپیوتر و اینترنت می باشد...

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی CorelDRAW X6

28,000تومان

معرفی محصول نرم افزار CorelDRAW X6این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار CorelDRAW ویرایش X6 می باشد. پس از نصب، با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. نرم افزار CorelDraw X6 با ویندوزهای 8.1، 7 و XP سازگاری کامل دارد.دوره مقدماتی۱ - آشنایی با نرم افزارمقدمه - آشنایی با نرم افزار CorelDRAW -..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی Dreamweaver CC

28,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی Dreamweaver CCاین دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Adobe Dreamweaver ویرایش های CS6 و CC میباشد. در صورت استفاده از Windows XP می توانید نسخه CS6 را نصب کنید. نرم افزار Adobe Dreamweaver CC بر روی Windows 7 یا نسخه های جدیدتر از آن قابل نصب خواهد بود. جهت آگاهی از مراحل نصب و فعال سازی نرم افزار، ابتدا به پوشه برنامه..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی Excel 2016

28,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی Excel 2016این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Microsoft Office ویرایش ۲۰۱۶ به منظور استفاده در آموزش Excel 2016 می باشد. پس از نصب با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. نرم افزار Microsoft Office 2016 بر روی Windows 7 یا نسخه های جدیدتر از آن قابل نصب می باشد..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی Flash CC, CS6

28,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی Flash CC, CS6این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Adobe Flash Pro ویرایش های CS6 و CC می باشد. پس از نصب، با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. در صورت استفاده از Windows XP، می توانید ویرایش CS6 را نصب کنید. Adobe Flash CC بر روی Windows 7 یا نسخه های جدیدتر ..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی HTML, CSS

34,000تومان

معرفی محصولنرم افزار آموزشی HTML, CSSاین دیسک شامل نسخه نهایی برترین ادیتورهای مورد نیاز در آموزش CSS و HTML نظیر Notepad++ ،Adobe Dreamweaver ،UltraEdit Professional ،Brackets ،Sublime Text و... می باشد. در صورت نیاز، پس از نصب هر یک از نرم افزارها با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید.دوره ..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی Illustrator CC

28,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی Illustrator CCاین دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Adobe Illustrator ویرایش های CS6 و CC می باشد. در صورت استفاده از Windows XP، می توانید نسخه CS6 را نصب کنید. جهت آگاهی از مراحل نصب و فعال سازی نرم افزار، ابتدا به پوشه برنامه در داخل دیسک مراجعه کرده و فیلم آموزشی نرم افزار را به صورت کامل مشاهده نمایید. نرم افزار ..

جدید
نمایش سریع

نرم افزار آموزشی InDesign CC

28,000تومان

معرفی محصول نرم افزار آموزشی InDesign CC, این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Adobe InDesign ویرایش های CC و CS6 می باشد. در صورت استفاده از Windows XP، می توانید از نسخه CS6 نرم افزار استفاده کنید. پس از نصب، با مراجعه به پوشه برنامه در دیسک و مشاهده فیلم آموزشی، نرم افزار را بر روی سیستم خود فعال کنید. نرم افزار Adobe InDesign CC بر روی ..

نمایش 1 تا 15 از 39 (3 صفحه)