پیش بند Wee مدل بزرگ
نمایش سریع

پیش بند Wee مدل بزرگ

8,500تومان

معرفی محصول پیش بند Wee مدل بزرگ غذا دادن به کودکان امروزي که بيش‌فعالي بيشتر از نسل‌هاي قبل در آن‌ها ديده مي‌شود، گاهي اوقات بسيار سخت مي‌شود. اين ويژگي حتي در نوزادان هم ديده‌ مي‌شود. گاهي پيش مي‌آيد که نوزاد، با بي‌قراري و گريه‌هاي بي‌دليل خود از غذا خوردن فرار مي‌کند. حالا تصور کنيد در اين حالت چه بر سر لباس بچه و يا محيط اطراف او مي‌..

پیش بند Wee مدل کوچک
نمایش سریع

پیش بند Wee مدل کوچک

7,200تومان

معرفی محصول پیش بند Wee مدل کوچک يک پيشبند خوب، بايد بتواند شعاع قابل قبولي را تحت پوشش قرار دهد. به عبارت بهتر بايد به اندازه‌اي باشد که نه آن‌قدر بزرگ باشد که به زمين برسد و نه آن‌قدر کوچک باشد که ديگر کارايي لازم و مطلوب را نداشته باشد. يکي از اين پيشبندها، محصولي است از برند نام آشناي عرصه‌ي سيسموني و لوازم کودک که با نام تجاري «وي» (..

پیش بند Wee مدل یکبار مصرف
نمایش سریع

پیش بند Wee مدل یکبار مصرف

8,500تومان

معرفی محصول پیش بند Wee مدل یکبار مصرف سلامت کودک از مهم ترین دغدغه های والدینش است و تغذیه در این روند یک اصل مهم و اساسی است، همین طور در میان هزینه های زیاد خرید لباس کودک و کم کیفیت شدن آنان در قرار گرفتن با شوینده های مختلف می توان با قرار دادن یک پیشبند مناسب، لباس کودک را به هنگام غذا خوردن تمیز نگه داشت. پیشبند یکبار مصرف وی مناسب..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)